2010-03-28

Sobotní procházka kolem Temže

Bylo tu dneska hezky, sice každých deset minut přeháňka, ale i tak slunečno, tak jsme se vydali na lov kachen a labutí k Temži. Tak jen pár fotek zdymadel a housboatů







nakonec pohled do naší ulice


a úplně nakonec pohled na požadovaný stav psa po procházce :-)

2009-07-14

Rhodos 4. - 13. 7. 2009

Rozhodla jsem se sotva tři dny před odletem, že poletím. Vojta se opět účastnil ICALPu (loni jsme byli na Islandu), takže jsem se přidala a strávila zaslouženou týdenní dovolenou v pětihvězdičkovém hotelu na pobřeží Rhodosu.



Cestou tam jsme měli lehčí "řecké" zpoždění, ale let jinak vcelku v pohodě.
Rhodos je na řecké poměry asi celkem velký ostrov. Severní pobřeží je výrazně větrnější a prašnější než jižní. Nicméně k moři jsme to měli přes silnici, takže jsme si nestěžovali.


Pláže plné oblázků... Tak jsem si vyhrála :-)




Reaklama na konferenci mi trvala asi 4 hodiny :-)



Krom toho doma jich máme ještě asi dvě kila..

Když jsme se nekoupali v moři nebo bazénu, tak jsme něco popíjeli a někteří ráno pak moc nevstávali :-)



A taky jsme si půjčili auto a objeli ostrov



Horské vesničky mají mnohem přátelštější obyvatele než jsou ti dole u pobřeží


... a malebné kláštery



Všude kromě oliv rostou oleandry a obrovské fikusy. Kdyby to ten můj nebožák, co mám doma viděl, tak by mu asi opadalo závistí i těch posledních pár listů..



Pokud máte rádi serpentýny, užjte si následující krátké video i s prima řeckým rádiem :-)

2009-06-28

Objevila jsem nový obchod s výtvarnými potřebami...

... kousek od Hrnčířské, takže to mám z práce kousek a už mi nemá co zabránit v utrácení (sakra). Probrala jsem nabídku ručních papírů a pěkně jsem se vyřádila :o)