2005-08-31

Kurz geologického a hydrogeolovického mapování 2005

Kdesi v hloubi počítače nalezla jsem vzpomínku na náš mapák. Bohužel zůstalo jen pár střípků, při stěhování dat se leccos ztratilo. Nicméně alespoň na ukázku, jak jsme vypadali...

... po dvou týdnech kurzu...


...v třetím týdnu kurzu...


...těsně před odevzdáním map...


... a po šťastném odevzdání.


Tady pak výtvor Danův a můj.

2005-07-27

Ještě mě netrhej

chladovím
otoč mě na sever
padlo na mě slovo

pro sebe vykřičím si
v poli kruh

a až mi v srdci
vyklíčí ticho
do dutin stébel
vytančím ti rozbřesk