2008-09-24

New space, new challenges

Přestěhovala jsem se z děkanátu na bývalou chemii, kde má ústav nové prostory. Krom toho, že mám konečně okno, na které si můžu dát kytky a všem to nadšeně sděluju, tak má tahle budova jednu super vlastnost - dlouhou chodbu přes kterou se dá házet balonek, což oceňují hlavně někteří přízemní jedinci :o)



2008-09-08

Icelandic interior :o)

Rozflákali jsme tu sopečnou pumu, co Vojta táhnul v báglu z Islandu. Nijak zvláštní xenolit v tom asi není, ale i tak to vypadá zajímavě.

2008-08-09

Jak jsme uklízeli sklep

Po návratu z dovolené jsme se konečně dokopali ke generálnímu úklidu šatny a hlavně sklepa. Cílem bylo snížit počet banánových krabic ze tří na maximálně dvě, ideálně jednu a celkově snížit objem krámů. Byl to boj (hlavně donutit se vyhodit všechny ty kraviny), ale dveře od sklepa lze nyní otevřít bez obavy, že vám něco spadne na hlavu.

Kvízová otázka: hledej věc, která se nehodí k ostatním :-)